İstanbul Kurumsal Ödül

İstanbul Kurumsal Ödül

İstanbul Kadıköy merkezli firmamız uzun yıllardan bu güne kurumsal ödül ürünleri ve promosyon ürünlerini yerli malı olarak kendi üretim hatlarında yüksek kalite standartlarında üretmektedir. Fabrikadan toptan ödül ürünleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kendi üretimimizi yapıyor yüksek kaliteli yerli malı hediyelik ve ödüller üretiyoruz. Üretimde kullanılan ara ürünleri de kendimiz üretiyoruz. Bu sayede  stokta olmasa bile en hızlı şekilde üretimden toptan hediyelikleri en kısa zaman içinde alıcıya ulaştırabiliyoruz.

Şirketimiz Özkal Reklam İstanbul’un ve Kadıköy’ün en eski ve köklü firmalarından olup uzun yıllardan bu yana çalıştığımız sayısız müşterimiz mevcuttur.Türkiye genelinde toptan ürün verdiğimiz bayilik şeklinde çalıştığımız firmalar vardır.

Kurumsal hediyelik sektörü içinde akla gelen tüm ürünleri üretebilmekdeyiz. Bunun yanında promosyon ürünleri üretimi de yapıyoruz. Kristal hediyelikler, kristal fotograflar, kristal plaketler, cam kristal ürünleri , ahşap plaketler, madalyalar, madalyonlar, rozetler, masa isimlikleri, yaka isimlikleri, 3D kristal hediyeler, kristal küpler, kristal anahtarlıklar, metal etiketler verebileceğimiz örneklerindendir.

Sol menüde göreceğiniz web sitelerimiz ana web sitelerimizi bu silerin üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz kapıda ödeme sistemini kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir